Kurs na wózki widłowe

Mila Kielce

Celem kursu jest nauka i zdobycie uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi.
Kurs kończy się egzaminem UDT i wydaniem zaświadczenia uprawniającego do kierowania wózkami.
Nasze kursy na wózki widłowe są prowadzone przez doświadczonych wykładowców i instruktorów, a dzięki temu, że kładziemy nacisk na efekty, uzyskanie uprawnień UDT będzie z nami tylko formalnością. Każde szkolenie na wózki widłowe prowadzone przez nasz Ośrodek jest kompleksowe i składa się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas kursu poruszane są wszystkie kwestie teoretyczne związane z budową oraz operowaniem urządzeniem podczas prac, jak i prowadzone są zajęcia praktyczne, które uczą uczestników prawidłowego manewrowania wózkiem zgodnie z przepisami BHP oraz Urzędu Dozoru Technicznego.

Wydawane uprawnienia na wózki widłowe w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo.

Warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy wózków jezdniowych.

Mila Kielce

 • Rabaty dla grup zorganizowanych powyżej 4 osób oraz dla firm!
 • Zajęcia odbywają się odbywają się w terminie uzgodnionym indywidualnie z Instruktorem, dostosujemy się do Twoich godzin pracy!!!
 • Aby przystąpić do kursu nie musisz posiadać prawa jazdy!
 • Egzamin wliczony w cenę kursu!
 • Kurs na operatora HDS – hydrauliczny dźwig samochodowy

  Mila Kielce

  W transporcie drogowym, w którym wymagane jest ładowanie materiałów o dużej wadze, niezbędna okazują się umiejętności i uprawnienia do obsługiwania Hydraulicznego Dźwigu Samochodowego (HDS).
  W Centrum Szkoleń MILA organizujemy szkolenia z obsługi HDS. Po ich zakończeniu Kursant otrzymuje uprawnienia operatora żurawi samojezdnych Szkolenie obejmuje zagadnienia budowy i obsługi żurawia, zasady bezpiecznej eksploracji, sposoby postępowania w razie awarii lub wypadku. Szkolenie kończy się egzaminem UDT. Zajęcia odbywają się w terminie uzgodnionym indywidualnie z Instruktorem, dostosujemy się do Twoich godzin pracy!!!

  W Centrum Szkoleń MILA organizujemy szkolenia z obsługi HDS. Po ich zakończeniu Kursant otrzymuje uprawnienia operatora żurawi samojezdnych Szkolenie obejmuje zagadnienia budowy i obsługi żurawia, zasady bezpiecznej eksploracji, sposoby postępowania w razie awarii lub wypadku.

  Szkolenie kończy się egzaminem UDT.
  Zajęcia odbywają się w terminie uzgodnionym indywidualnie z Instruktorem, dostosujemy się do Twoich godzin pracy!!!

  Cena kursu zawiera:

 • Ezgamin UDT
 • Materiały dydaktyczne
 • Badanie psychologiczne – wymagane do pracy na stanowisku operatora HDS
 • Słodki poczęstunek
 • Kawa, herbata oraz zimne napoje bezalkoholowe
 • Copyright © by www.kursymila.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.